Nasza kadra

AKADEMIA ROZWOJU MALUCHA

Zespół dydaktyczny Akademii Rozwoju Malucha w swojej pracy stwarza interesujsce sytuacje dydaktyczne i wychowawcze. Wdraża nowatorskie programy, analizuje ,monitoruje i opisuje postępy swoich wychowanków.

 

W każdej grupie pracuje dwóch wykwalifikowanych nauczycieli. Nasze panie wyróżnia przede wszystkim wysoka kultura osobista, troska i odpowiedzialność za powierzone im dzieci.

Nauczycielki oprócz wykształcenia pedagogicznego, mają ukończone liczne kursy doskonalące:

 • Praca metodą Weroniki Sherborne ,
 • Umiejętności wychowawcze wg koncepcji wychowania Thomasa Gordona ,
 • Ruch , taniec i muzyka w pracy z małymi dziećmi – Klanza,
 • Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Ania


Właściciel  i dyrektor  przedszkola „Akademia Rozwoju Malucha”

Z myślą o dzieciach i dla dzieci założyłam placówkę, w której chcę, aby na co dzień czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Jako pedagog, w codziennym działaniu staram się posługiwać zdobytą wiedzą, stymulować swoje działania i kreatywność w rozwiązywaniu sytuacji dotyczących naszych wychowanków . Postrzegając świat z perspektywy dziecka, staram się odnaleźć klucz do jego zachowania, a tym samym stworzyć atmosferę zrozumienia i ciepła.

Zdobyte przeze mnie doświadczenia na różnego rodzaju kursach i szkoleniach wykorzystuję we własnej pracy oraz w pracy z kadrą pedagogiczną:

 • Nauczyciel dyplomowany, mgr edukacji wczesnoszkolnej
 • Studia podyplomowe – „Formy taneczno-gimnastyczne przy muzyce”
 • Studia podyplomowe – „ Pedagogika Zdolności i Twórczości”
 • Kurs gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej
 • Kurs kwalifikacyjny „ Terapia Pedagogiczna”
 • Kurs glottodydaktyki Bronisława Rocławskiego
 • Edukacja matematyczna dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wg koncepcji prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej
 • Wielozmysłowe poznawanie świata
 • Pedagogika zabaw
Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Renatka


Właściciel  przedszkola „Akademia Rozwoju Malucha”

Mama trójki dzieci również  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi .  Praca to moja pasja i cieszę się ,że mogę się spełnić w tym co przynosi mi najwięcej radości.

Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Kamila


Radość z kształtowania osobowości małego dziecka jest rodzajem pozytywnej energii, której nie da się zastąpić niczym innym. Dlatego od wielu lat pracuje z dziećmi. Szczery uśmiech, radosne serce oraz zaufanie dziecka to największy zaszczyt oraz nagroda jaka może mnie spotkać za to co robię. Praca z dziećmi to ciągła przygoda pozwalająca odkryć siebie, a z drugiej strony przygotować naszych małych podopiecznych do pięknej, a zarazem trudnej i wymagającej podróży przez życie.

 

Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Kasia


Dlaczego kocham prace z dziecmi ? Dzieci nie ukrywaja emocji , mowia co mysla , nie boja sie , ze ktos pomysli sobie o nich zle , maja niesamowita wyobraznie , uwielbiaja ruch , ciesza sie z malych i duzych rzeczy , sa otwarte i szczere , kochane , dlatego praca z nimi daje mi satysfakcje i spelnienie . Jednym slowem , to my dorosli mozemy sie od nich uczyc szczerosci i bycia soba bez zakladania maski.

Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Renata


Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Wykazuję się troską i dbałością o Moich podopiecznych, a dzięki otwartości z łatwością nawiązuję pozytywne relacje. Praca z maluszkami daje mi ogromną satysfakcję, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech i zadowolenie rodziców. "Bo gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J. Korczak.

Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Wioletta


Wioletta to wesoła, pogodna, rozśpiewana ciocia. Uwielbia zajęcia plastyczne, przy których można się pobrudzić.

Akademia Rozwoju Malucha

Ciocia Urszula


Jestem osobą otwartą i zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi oraz z rodzicami.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.  Swoją pracę wykonuję najlepiej jak potrafię, dbając o ich rozwój poprzez zajęcia oraz dbając o ich bezpieczeństwo.

Adres

Akademia Rozwoju Malucha

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 4603-982 Warszawa

Kontakt

Anna Krupińska właściciel

+48 608 296 245

anna.krupinska@interia.pl


Renata Porębska właściciel

+48 607 822 808

r.porebska@interia.pl

Otwarte

Pon. - pt.
7:00 - 18:00

Linki